Hal Leonard Beginning Guitar & Beyond
Hal Leonard
Caractéristiques
Caractéristiques du produit
- Éco-responsabilité du produit
- Non spécifié
- Langue
- Anglais
- Genre
- Polyvalent
- Type de livre
- Méthode
- Type de guitare
- Guitare générale
Le poids et les dimensions sont indiqués avec l'emballage inclus
- Poids
- 450 gr
- Dimensions
- 31,0 x 23,0 x 1,5 cm
Caractéristiques
- titel: Beginning Guitar & Beyond
- ondertitel: From First Lessons to Practical Guitar Skills 3+ Hours of Streaming Video Access Included
- producttype: boek met online media
- inhoud: 1 lesboek met toegang tot online video's
- instrumentgroep: gitaar
- instrumentatie: gitaar
- geschikt voor: akoestische en elektrische gitaar
- taal: Engels
- uitgeverij: Hal Leonard
- genre: lesmateriaal
- publicatiejaar: 2026
- aantal pagina's: 120
- aantal online videolessen: 18
- totale videoduur: circa 3 uur
- toegang tot video's: inbegrepen bij de aanschaf van het boek
- afspeelmogelijkheden video's: streamen en downloaden
- opbouw: stapsgewijze online video-instructie bij ieder hoofdstuk
- visuele ondersteuning in boek en video's: tablatuur, akkoorddiagrammen en toetsdiagrammen
- basisonderwerpen: speelhouding, stemmen en tablatuur lezen
- akkoordonderwerpen: open akkoorden, akkoordprogressies, powerchords en verplaatsbare akkoordgrepen
- melodische onderwerpen: toonladders, riffs en het spelen van losse noten
- vervolgonderwerpen: barréakkoorden, septiemakkoorden, akkoordversieringen en toegevoegde tonen
- verdere akkoordonderwerpen: drieklankomkeringen, slashakkoorden, noneakkoorden en uitgebreidere akkoordliggingen
- ritmestijlen: rock, funk en reggae
- isbn: 9798350171082
- upc: 196288372530
- editienummer: HL01993236
- artikelnummer: HL01993236
Commande avant 23:00 = dans un délai d'environ 6 jours ouvrables à domicile
Encore 20 articles en stock chez le fournisseur
30 jours satisfait ou remboursé
48 000+ produits en stock, expédiés immédiatement
Caractéristiques
Caractéristiques du produit
- Éco-responsabilité du produit
- Non spécifié
- Langue
- Anglais
- Genre
- Polyvalent
- Type de livre
- Méthode
- Type de guitare
- Guitare générale
Le poids et les dimensions sont indiqués avec l'emballage inclus
- Poids
- 450 gr
- Dimensions
- 31,0 x 23,0 x 1,5 cm
Caractéristiques
- titel: Beginning Guitar & Beyond
- ondertitel: From First Lessons to Practical Guitar Skills 3+ Hours of Streaming Video Access Included
- producttype: boek met online media
- inhoud: 1 lesboek met toegang tot online video's
- instrumentgroep: gitaar
- instrumentatie: gitaar
- geschikt voor: akoestische en elektrische gitaar
- taal: Engels
- uitgeverij: Hal Leonard
- genre: lesmateriaal
- publicatiejaar: 2026
- aantal pagina's: 120
- aantal online videolessen: 18
- totale videoduur: circa 3 uur
- toegang tot video's: inbegrepen bij de aanschaf van het boek
- afspeelmogelijkheden video's: streamen en downloaden
- opbouw: stapsgewijze online video-instructie bij ieder hoofdstuk
- visuele ondersteuning in boek en video's: tablatuur, akkoorddiagrammen en toetsdiagrammen
- basisonderwerpen: speelhouding, stemmen en tablatuur lezen
- akkoordonderwerpen: open akkoorden, akkoordprogressies, powerchords en verplaatsbare akkoordgrepen
- melodische onderwerpen: toonladders, riffs en het spelen van losse noten
- vervolgonderwerpen: barréakkoorden, septiemakkoorden, akkoordversieringen en toegevoegde tonen
- verdere akkoordonderwerpen: drieklankomkeringen, slashakkoorden, noneakkoorden en uitgebreidere akkoordliggingen
- ritmestijlen: rock, funk en reggae
- isbn: 9798350171082
- upc: 196288372530
- editienummer: HL01993236
- artikelnummer: HL01993236
Informations
Référence : 9000-0160-5229
Informations
Je eerste akkoorden spelen en daarna verder groeien? Met Hal Leonard Beginning Guitar & Beyond werk je stap voor stap aan je gitaarspel. Dit Engelstalige lesboek voor akoestische en elektrische gitaar begint bij speelhouding, stemmen en tablatuur lezen. Vervolgens ontdek je onder meer barréakkoorden, toonladders en ritmes voor rock, funk en reggae. De 18 bijbehorende online videolessen laten zien én horen hoe je de oefeningen speelt, met tablatuur, akkoorddiagrammen en toetsdiagrammen in beeld. Je kunt de video's streamen of downloaden, zodat je op je eigen tempo oefent.
Notre engagement service
Garantie Bax Music Vous bénéficiez uniquement d'une garantie contre tout défaut de fabrication sur ce produit.
Vous bénéficiez uniquement d'une garantie contre tout défaut de fabrication sur ce produit.
Avis
Autres produits de Hal Leonard
Tous les produits de Hal Leonard-
PopulairePrix public 72 € 66 €En stock Commande immédiate = livraison mardi
-
En PromoPrix public 49 € 45 €En stock Commande immédiate = livraison mardi
-
Prix public 28 € 27 €En stock Commande immédiate = livraison mardi
-
En PromoPrix public 35 € 28 €En stock Commande immédiate = livraison mardi
Produits similaires d'autres marques
Tous les produits de la catégorie Partition guitare-
En Promo -39%Prix public 35 € 21,50 €En stock Commande immédiate = livraison mardi
-
En PromoPrix public 33 € 29 €En stock Commande immédiate = livraison mardi
-
PopulairePrix public 32 € 29 €En stock Commande immédiate = livraison mardi
-
PopulairePrix public 32 € 29 €En stock Commande immédiate = livraison mardi
Produits similaires de Hal Leonard
Tous les produits de Hal Leonard dans la catégorie Partition guitare-
Prix public 47 € 46 €En stock Commande immédiate = livraison mardi
-
Prix public 28 € 27 €En stock Commande immédiate = livraison mardi
-
En PromoPrix public 27 € 25 €En stock Commande immédiate = livraison mardi
-
20,60 €En stock Commande immédiate = livraison mardi